عضویت در سایت  |  ورود به سایت  |  سبد خرید  |  پیگیری سفارش
جستجوی موضوعی: جستجوی پیشرفته جستجوی قیمتی:
نام کاربر: مهمان امروز: 9 بهمن 1400 ساعت

:: لینکهای مفید

سوالات متداول
نمایندگیها
فرم نمایندگی
تبلیغ در سایت
مقالات
لینک به ما
معرفی محصول شما
دعوت از دوستان

:: آمار سایت

بازدید امروز 244
بازدید دیروز 288
افراد آنلاین 25
بازدید کل 6,352,916

شرح مقاله

09/03/1396

نویسنده: مهندس امین سامی
چه زمانی کتاب کادو ندهیم!!! (بخش اول)

10_ زمانی که روحیات و خصوصیات مخاطب خود را نمی شناسید یامخاطب شما در دوران سخت روحی است کتاب کادو ندهید!


زمانی که من در یک دوره سخت روحی بعد از دست دادن یک عزیز بودم، یکی از آشنایان خوش نیت من کتابی را به من هدیه داد که قبلا در دوران سخت روحی خودش بسیار به او کمک کرده بود. او کتاب "سوپ جوجه برای روح" به من هدیه داد. تقریبا هر کسی که من را می شناخت می دانست که این کتاب باعث شد گریه های من تبدیل به ضجه شود.

یک حساب سرانگشتی: زمانی که کسی را درست نمی شناسیم پس حتما از سلیقه و ذائقه او هم اطلاع درست نداریم.بنابراین هدیه دادن یک کتاب، حتی کتابی که خودتان خیلی دوستش دارید ممکن است شرایط بدی را درست کند.

9_ زمانی که مخاطب را از لحاظ عشقی و رمانتیکی درست نمی شناسید!
یک از دوستان من با یک شخص به مدت دو ماه قرارهای آشنایی داشت تا تولد شخص مورد نظر فرا رسید. تولد زودتر از موعد در رابطه های عاشقانه و دوستی می تواند خطرناک باشد-تعادل میان شخصی بودن و از روی فکر بودن هدیه در مقابل بسیار خودمانی بودن و یا گران بودن آن- خلاصه آنکه دوست من تصمیم گرفت که یک نسخه از رمان عشقی مورد علاقه خودش را (درواقع نسخه خودش )، داستان رمان درباره رابطه عشقی  یک جوان دلمرده و رنجور که همش به فکر مرگ هست با یک خانم 79 ساله پر شور و نشاط است  از نظر دوست من این داستان بسیار زیبا و رمانتیک است. 

زمانی که دوست من از شخصی که کادو را به او داده بود در مورد کتاب و اینکه از آن خوشش آمده یا سوال پرسیده بود، آن شخص ابراز نارضایتی کرده بود و گفته بود که این داستان "حال به هم زن و زشت" است.

دوست من به حدی آن رمان را دوست داشت که جواب آن شخص را یک اهانت بزرگ به حساب آورد. بنابراین زمانی که یک کتاب را خیلی دوست دارید به کسی که از نظر رمانتیکی خیلی او را نمی شناسید هدیه ندهید چون ممکن است کل رابطه شما را به هم بریزد.


ارسال به دوستان نسخه چاپی
 صفحه اصلی     لیست محصولات      درباره ما      تماس با ما
جستجوی موضوعی: جستجوی پیشرفته جستجوی قیمتی:
       
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آفرینگان نوین اندیشان پیام می باشد
بهترین حالت نمایش 768 * 1024 پیکسل. 1400-1383